EST


Sisearhitektid

Lilia Kristianson

Olen oma töös kasutanud korduvalt Balteco kivivanne, pean lisama juurde, et ka mu enda kodus on Balteco Halo kivivann. Xonyx kivivanni arvestatav eelis teiste tootjate ees on, eriline siidsile ja satiinse matt viimistlusega materjal, mis teeb vanni kasutamise väga nauditavaks. Mainimata ei saa jätta ka disaini, enamus vanne on vabaltseisvad ja ümberringi vaadeldavad, kuid on ka seina- ja nurgaliidesega variante. Balteco kivivannid on pretensioonitud, delikaatse ja minimalistliku, põhjamaise disainiga vannid.


Sisearhitekt/ Interior Architect
+372 50 26 443
lilia@liliakristianson.com
www.liliakristianson.com

Kate Fursa & Dina Tilk

Vannitoad pole enam pelgalt funktsionaalsed ruumid, kus me käime pesemas, vaid üha enam on neist saamas kohad, kus me rahuldame oma meeli, vabastame ennast stressist ja veedame rohkem aega stiilses mugavuses, mis teeb kogemuse meeldivamaks. Vannitoa kujundamine stressirohke elustiili vastumürgina on trend, mis peaks jätkuma. Oleme leidnud Balteco toodete valikust just selle, mis vastab nii meie kui klientide vajadustele, stiilset ja kaasaegset disaini, funktsionaalsust ja mugavust. Valikus on piisavalt erinevaid disaine ja suurusi. Ilusad puhtad vormid on võimalik isikupäraseks muuta, vanni või valamu värvida RAL kataloogi toonidega, muutes selle toote ruumi peategelaseks või hoopis nähtamatuks, sulades kogu kontseptsiooniga üheks.


Kate Fursa & Dina Tilk
KaDi Element OÜ
instagram.com/kadi.element/

alina kester

Balteco RAL-kataloogi põhjal toonitavad vannid annavad väga suuri lisavõimalusi vannitoa huvitavaks muutmisel. Oleme koduostjatele pakkunud nii musta kui ka beeži varianti ning peab mainima, et must viimistlus võeti kodudes hästi vastu. 

Samuti on kõige trendikamad vannitoad taas mahedamates toonides ja tihti ka rahulikuma ja ühtlasema värvigammaga. Balteco kivivannid on väga kvaliteetsed ja hea valik igasse koju. 

Youtube link Iseära arendusest>>

Loovjuht
alina.kester@liven.ee
liven.ee

Janneli Kurvits

Sisearhitektina pean ma kõigi disainesemete juures lisaks täiuslikule vormile väga oluliseks toote kõrgetasemelist insener- tehnilist lahendust, läbimõeldust ja funktsionaalsust. Balteco kivimassist vannid on seda kõike. Lisaks sümpaatse lakoonilisele disainile on Blateco Xonyx vannid kasutajasõbralikud, ergonoomilised ja kerged puhastada. Vannid on tugeva konstruktsiooniga ja vastupidava välispinnaga.


Janneli Kurvits
Interior Designer
www.braavodisain.ee
Telefon: +372 51 87 757

Soovid ka enda andmeid siia? 

Kui soovite ka enda kontakte ja andmeid siia lehele, siis palun saatke enda kontakt, foto ja ka enda tehtud töödest, kus olete sisse planeerinud Balteco tooteid: kivivannid, massaaživannid, valamud, dušitooted, vannitoamööbel, aurusaun või minibassein. Meie kodulehte külastavad üle maailma arendajad, kodu ehitajad kui ka koostööpartnerid. Iga nädal külastab meid 2000-3000 inimest, hea või
Võta ühendust kontakti vorm>>
merje.sumberg@balteco.ee