LAT

Jaunākās tendences vannas istabām no izstādes Habitare 2016

22. Sep. 2016

Mūsu ziemeļu kaimiņiem notika kārtējā izstāde interjeram, dizaina priekšmetiem un mēbelēm Habitare 2016, kur jebkurš varēja atrast sev vēlamus dizaina risinājumus un iepazīties ar skandināvu interjēra labākajām preču zīmēm.

Viena no svarīgākajām vietām katrā mājoklī, protams, ir vannas istaba.

Ideāla vannas istaba dod iespēju ar baudu pavadīt laiku intīmā vientulībā pašam ar sevi. Tāpat arī vannas istabai ir jābūt praktiskai, kurā ir jāapvienojas harmoniskam dizainam ar funkcionalitāti.

Pirmā novērojamā tendence vannas istabu noformējumā: Krāsainas vannas un izlietnes izgatavotas no akmens masas.

Krāsainas vannas, kas izgatavotas no akmens masas Xonyx apvieno sevī mūsdienīgas formas un inovatīvu ražošanas tehnoloģiju Solid surface. Ražotājs piedāvā risinājumu – ārējās malas, paneļa krāsu var izvēlēties no RAL krāsu paletes. Pateicoties šim risinājumam, vannas istabu var noformēt jebkurā krāsu gammā, apmierinot pat visizsmalcinātāko gaumi. To pašu risinājumu Balteco piedāvā arī izlietnēm no akmens masas Xonyx.

Kāpēc vajadzētu dot priekšroku vannām no akmens masas Xonyx:
Silta un samtaina virsma
Materiāla ilgmūžiba
Viegla uzstādīšana
Ekoloģiski nekaitīgs materiāls
Izplūdes korķis Xonyx akmens masas izpildījumā

Otra novērojamā tendence vannas istabu noformējumā: Ekonomisks vannas istabas plānojums ar dušas durvīm.
Ja jums ir neliela vannas istaba, tad tajā saprātīgāk ir uzstādīt dušas sieniņu, aizslietni vai dušas stūri. Arvien vairāk tiek izmantoti inovatīvi risinājumi, izmantojot kvalitatīvu furnitūru.
Trešā tendence vannas istabu noformējumā: SPA masāzas minibaseini piemājas pagalmā.
Ziemeļu valstīs, īpaši Somijā, arvien biežāk tiek iegādāti SPA minibaseini. Papildus vērtību vasarnīcai vai privātmājai dod SPA minibaseins ar masāžas funkcijām. Šie SPA minibaseini tiek lietoti arī dzīvokļos.