LAT
30+

gadi kvalitātes

Uzņēmums Balteco vannas istabas aprīkojumu rada un ražo vairāk nekā 30+ gadus.

Kā atzīts vadošais Ziemeļeiropas masāžas vannu ražotājs, kas balstās uz Igaunijas kapitālu, savas darbības laikā produktu klāstu esam bagātinājuši ar dušas sienām, vannas istabas mēbelēm, tvaika pirtīm, mini baseiniem un dizaina vannām no Xonyx akmens masas.

Klientu apmierinātība, produkcijas kvalitāte un izturība - tie ir jēdzieni, uz kuriem balstāmies un kas mums ir ļoti svarīgi. Tādējādi savu produkciju ražojam Igaunijā, izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus un sastāvdaļas. Ar Balteco produkciju var aprīkot gan luksusa, gan arī minimālistiskas vannas istabas, jebkurā gadījumā saglabājot oriģinalitāti.

146
 darbinieki
60%
   eksports      
30
 valstis
200,000+
klientu

grada MĒBELES

Grada mēbeles savu ražošanas darbu sāka 1995.gadā. Galvenā uzņēmuma darbība ir ražot un pārdot vannas istabas mēbeles , mēbeļu detaļas , kas izgatavotas no MDF , kā arī izlietnes no mākslīgā marmora. Patreiz Balteco mēbelēs strādā vairāk kā 100 darbinieku. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt augstas kvalitātes un modernas vannas istabas risinājumus klientiem dažādām vajadzībām un finansiālajām iespējām.


Wellspa

Akciju sabiedrība Wellspa ir ražošanas uzņēmums , kas sāka savu darbību 2004. gadā un ir balstīts uz pilnīgu Igaunijas privāto kapitālu. Uzņēmums ir pazīstams kā vadošais āra minibaseinu un multifunkcionālo masāžas aprīkojuma ražotājs Ziemeļeiropā. 95% izgatavoto produktu tiek eksportēti.