EST
30+
aastat kvaliteeti

Balteco on Eesti erakapitalil põhinev tootmisettevõte, mis alustas tegevust 1990. aastal. Põhitegevus on lihtvannide, kivivannide, massaaživannide, dušikabiinide, aurusaunade, dušipaneelide, dušiseinte ja mini-basseinide tootmine ning turustamine.Tänaseks on Baltecost kujunenud Põhja-Euroopa suurim vannitootja ja mitmetest innovaatilistest uuendustest on tänaseks saanud standard teistele Euroopa tunnustatud tootjatele. Tänaseks on Baltecol enam kui 200 000 rahulolevat klienti üle maailma. Baltecol on üle-eestiline edasimüüjate võrk ning müügiesindused enamikes Euroopa riikides. Balteco omab ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaati.

Tehas asub Kivitammis, Harjumaal – 40 km Tallinnast ning seal valmib ettevõtte põhitoodang – lihtvannid, Xonyx kivivannid, massaaživannid, dušikabiinid, massaažipaneelid, dušiseinad, aurusaunad ja minibasseinid.

Administratiivhoone ja arengukeskus asuvad Tallinna lähedal Jälgimäel. Administratiivkorpuse põhiülesanne on toetada ettevõtte põhifunktsioonide tööd läbi finants-, müügi-, turundus-, kvaliteedi-, personali-, transpordi- ning haldusprotsesside. Arengukeskuse põhifunktsiooniks on luua uue toote disain, insener-tehniliste lahenduste väljatöötamine uute toodete loomisel ning olemasolevate toodete arendamisel.
135
töötajat
60%
eksport
40
riiki
1000,000+
klienti

Balteco mööbel 

Balteco Mööbel alustas tootmistegevust 1995. aasta alguses. Balteco Mööbel toodab ja turustab MDF-plaadist vannitoamööblit ja mööblidetaile, samuti ka valumarmorist valamuid. Ettevõte on üle-eestiline edasimüüjate võrk edasimüüjad mitmetes välisriikides. Balteco Mööblis töötab käesoleval perioodil 100 inimest. Tootmisvõimsus käesoleval momendil on 420 000 värvitud ja 180 000 PVC kilega kaetud MDF detaili ning 18 000 valumarmorist valmistatud valamut aastas. 

balteco mööbel uue nimega grada mööbel

Grada mööbliuksed - vanast uueks.  Kes meist poleks mõelnud, et tahaks enda vana kööki uuendada. Selleks aga peaks kulutama palju raha ning alustama päris palju aeganõudvat ja pikaajalist ning kallist protsessi - tellima täiesti uue köögi. Meie oleme loonud teile uue ja mugava võimaluse luua vanast uus! Teie mõõtke kodus vana köögi uksed ja saatke meile sobivad mõõdud, valige välja välja värv või PVC viimistlus, ukse disain ja meie toodame need teile! Lisaks pakume Teile ka paigaldusteenust. Kõik eriti kvaliteetsest materjalid uksed MDF-ist detailid toodetakse kvalifitseeritud ja suurte kogemustega meistrite käe all. Parim ja soodsaim võimalus oma kodus köögi välisilmet uuendada lõhkumata ära kogu kööki. Võite ka tellida näiteks kappide sisu IKEA-st ja meilt kvaliteetsed uksed oma köögimööblile.

www.grada.ee

Wellspa

Wellspa tehas alustas tegevust 2004. aastal ja on tänaseks tuntud kui välibasseinide ja multifunktsionaalsete massaažiseadmete, Xonyx vannide, kraanikausside tootja. Ettevõtte toodangust 95% moodustab eksport.

www.wellspa.ee