EST
Inimesed

Administratsioon

Marko Pählapuu

Juhataja
Tel: +372 6718 237
marko.pahlapuu@balteco.ee

Lars Sumberg

Peadirektor
Tel: +372 6718 237
lars.sumberg@balteco.ee

Meeme Välja

Finantsdirektor
Tel +372 6718 237
meeme.valja@balteco.ee

Valli Pillerpau

Pearaamatupidaja
Tel +372 6718 244
valli.pillerpau@balteco.ee

Eesti müük

Karel Kaiva

Eesti müügijuht
Tel: +372  566 96368
Fax: +372 6671 768
karel.kaiva@balteco.ee

Jekaterina Kovaljova

Müügikonsultant Tallinna salongis
Tel: +372 6671 766
jekaterina@balteco.ee

Anneli Tootsen

Müügikonsultant Tallinna salongis
Tel: +372 667 1760
anneli.tootsen@balteco.ee

Meelis Põvvat

Müügikonsultant Tartu salongis
Tel: + 372 730 8416
Fax: + 372 730 8417
meelis.povvat@balteco.ee

Eksportturud

Kristo Viksi

Lääne-Euroopa regiooni müügijuht
Tel: +372 6718 239
kristo.viksi@balteco.com

Vladimir Galkin

Venemaa müügijuht
Tel: +372 671 8242
vladimir.galkin@balteco.ee

Aive Dorbek

Ida-Euroopa regiooni müügijuht
Tel: +372 6718 241
aive.dorbek@balteco.ee

Ainars Vegeris

Balteco esindaja Lätis

Tel. +372 67312127
Mob. +372 29228008

ainars.vegeris@balteco.lv

Giedrius Cerkauskas

Balteco esindaja Leedus
Tel: +371 2922 8008
giedrius.cerkauskas@balteco.lt

Kelly Sarapik

Lääne-Euroopa müügiassistent
Telefon: +372 671 8232 
kelly.sarapik@balteco.ee

Arendus

Tarvo Aulik

Tootearenduskeskuse juht
Tel: +372 6718 245
tarvo.aulik@balteco.ee

Andres Uuetoa

Peakonstruktor
Tel: +372 671 8237
andres.uuetoa@balteco.ee

Aivar Habakukk

Disainijuht
Tel: +372 6718 245
aivar.habakukk@balteco.ee

Ender ÖZGÜN

Arendusinsener
Tel: +372 585 22 447
ender@balteco.ee

Tootmine

Indrek Tiimus

Balteco tehase juht
Tel: +372 6735 417
Faks: +372 6735 439
indrek.tiimus@balteco.ee

Aile taidema

Balteco tehase sekretär
Tel: +372 6735 417
Faks: +372 6735 439
aile.taidema@balteco.ee

Tarmo Kõss

Wellspa tehase juht
Tel: +372 48 98800
Faks: +372 48 98801
t.koss@wellspa.ee

Turundus

Merje Sumberg

Balteco turundusdirektor
Tel: +372 6718 237
merje.sumberg@balteco.ee

Harri Ehrlich

Disainer, kujundaja
Tel: +372 6718 250
harri.ehrlich@balteco.ee