LIT
30
kokybės metai

ESTIJOJE PAGAMINTA IR EUROPOJE PRIPAŽINTA KOKYBIŠKA VONIOS KAMBARIO ĮRANGA.

„Balteco“ kuria ir gamina vonios kambario įrangą jau daugiau nei 30 metus. Per šį laikotarpį Estijos kapitalo pagrindu įkurto Šiaurės Europos pirmaujančio įprastų ir masažinių vonių gamintojo asortimentas pasipildė dušo sienelėmis, vonios kambario baldais, garinėmis pirtimis, mini baseinais ir išskirtinio dizaino akmens masės voniomis „Xonyx“. Mums labai svarbu klientų pasitenkinimas, gaminių kokybė ir patvarumas, todėl gamyba vyksta Estijoje, naudojame tik kokybiškas medžiagas ir komponentus. „Balteco“ gaminiais įrengti prabangūs ar minimalistiniai vonios kambariai visada išliks originalūs.


146

darbuotojai

60%

sudaro eksportas

30

šalyse

200,000+

klientų

Grada mööbel

„Grada Mööbel“ yra Estijos kapitalo įmonė, kuri gamybinę veiklą pradėjo 1995 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra vonios kambario baldų ir baldų detalių iš MDF-plokščių, o taip pat ir kriauklių iš lieto marmuro gamyba bei pardavimas. Šiai dienai „Grada Mööbel“ yra tapusi didele gamybine įmone, turinčia visą Estiją apimantį pardavėjų tinklą ir savo įmonės atstovus keliose užsienio valstybėse. Įmonė yra užsibrėžusi tikslą teikti aukštos kokybės ir šiuolaikiškus sprendimus atitinkančius vonios kambario baldus įvairius poreikius bei finansines galimybes turintiems klientams.

Wellspa

Akcinė bendrovė Wellspa – tai privataus Estijos kapitalo įmonė, įsikūrusi 2004 metais. Kompanijos veikla - multifunkcijinių sveikatingumo kapsulių ir SPA baseinų gamyba. Įmonė užima lyderiaujančias pozicijas Šiaurės Europoje. 95% produkcijos eksportuojama.