LAT

Dizaineri, kas ir sadarbojušies ar “Balteco”

Björn Koop

KIA automašīnu dizainers Frankfurtē

“Balteco” ar savu dizaina un izstrādes procesu ir spilgts piemērs ļoti labai sadarbībai ar dizaineriem. Labākais piemērs par nodaļu savstarpējo sadarbību un tās rezultātiem. Šī ir konkurētspējīga produkcija gan ar saviem tehniskajiem raksturlielumiem, gan arī estētiskajām īpašībām.Matti Õunapuu

“Ma-Dis Stuudio” īpašnieks

Spēcīgi attīstīts un pieaudzis ražošanas uzņēmums. Man bija piemērota “Balteco” jauno produktu radīšanas prakse. Vispirms tika iesniegti jaunā produkta dizainam ieteicamie nosacījumi. Turpmāk idejas attīstībā ar konkrētām vēlmēm piesaistījās visas nodaļas: no tehnologiem līdz pārdevējiem. Tajā pašā laikā, es vienmēr izjutu cieņu un atbalstu, kas maksimāli ļāva realizēt dizaina idejas. “Balteco” vienkārši ciena dizainerus.

Tõnis Krikk

Mīksto mēbeļu dizainers

Sadarbības projekti ar “Balteco” vienmēr ir bijuši ļoti patīkami un profesionāli. Īpaši pozitīvu iespaidu ir atstājis spēcīgs komandas darbs starp mārketinga, ražošanas un izstrādes komandām. Pateicoties tam, tiek izstrādāti līdz pēdējai detaļai pārdomāti, ar minimālisma formām un konkrētām mērķa grupām virzīti funkcionālie produkti.


Mait Mahlapuu

Produktu dizainers

Sadarbībā ar “Balteco” vispatīkamākā bija viņu specializācija formas un virsmas niansēm. Piemēram, galīgās formas manuāli fiksē modelētājs, kā tas ir praksē automobiļu rūpniecībā ar sarežģītām virsmām.Sven Sõrmus

Biroja “Iseasi” dizainers un īpašnieks, EKA produktu dizaina mācībspēks

Izstrādes laikā “Balteco” tika radīta askētiska un vienlaikus savā vienkāršībā lepna vanna ar nosaukumu “Rego”, kuras izstrādē tika ņemti vērā inovatīvās tehnoloģijas nosacījumi. Ambiciozi! Neskatoties uz savu formu, “Rego” ir ekonomiska un ērta, kā arī iekļauj vairākas labi slēptas funkcionālas detaļas un iespējas.Harri Ehrlich

Dizainers
Strādāju “Balteco” kā inhouse dizainers, šeit dizains tiek pienācīgi novērtēts, kas gan nenozīmē vien vienkāršu sadarbību ar dažādiem cilvēkiem, bet, kas ietver arī nozīmīgu ikdienas darbu šajā jomā un plašāku skatienu uz produktu attīstību. Produkti ir lieliski līdzsvaroti: no vienas puses funkcionalitāte, bet no otras puses estētiskais aspekts.


Maarja Mõtus

Produktu dizainers

“Eclipse” ir vanna ar maigu un plūstošu formas valodu, kas ir radīta, domājot par relaksāciju un atpūtas sajūtu. Modelis aizsākās no desmitiem rokām pagatavotiem modeļiem un skečiem, kas vēlāk, sadarbībā ar “Balteco” pieredzējušajiem inženieriem, 3D modelī milimetru pa milimetram tika noslīpēts.


Maris Korrol

Produktu dizainers

“Mio” dizains ir ļoti patīkamas sadarbības rezultāts. “Mio” ir viens
no nedaudzajiem akmens masas dušas paneļiem. Izvēloties materiālu, jau sākumā fāzē tika noteikta ideja par dabiskām formām.


Aivar Habakukk

Balteco dizaina mänedžeris.