LIT

Naujos vonios kambario tendencijos iš parodos Habitare 2016

22. Rgs 2016

Pas mūsų kaimynus įvyko eilinė interjero dizaino, baldų ir dekoravimo elementų paroda Habitare 2016, kurioje kiekvienas galėjo rasti tinkamą dizaino sprendimą ir susipažinti su Šiaurės šalių interjero kryptimis. Viena iš svarbiausių namo dalių, žinoma, yra vonios kambarys.

Idialus vonios kambarys – tinkamiausia vieta skirti laiką sau. Tai puiki vieta, kurioje galima suderinti dizaino ir praktiškumo harmonją.

Pirmoji tendencija: vonios kambariui – spalvotos vonios ir praustuvai, pagaminti iš dirbtinio akmens.

Spalvotos vonios pagamintos iš dirbtinio akmens Xonyx vienija savyje šiuolaikišką formą ir inovacinę technologiją Solid Surface. Kompanija siūlo novatoriškus sprendimus – šoninių panelių spalvą galima pasirinkti pagal RAL spalvų paletę, taip sukuriant vonios kambario dizainą pritaikytą išskirtiniam skoniui. Vieningo stiliaus sukūrimui AS BALTECO siūlo atitinkamų kolekcijų dirbtinio akmens praustuvus su spalvotais šonais.

Kodėl verta pasirinkti dirbtinio akmens vonią:

  • šiltas šilko švelnumo paviršius

  • ilgaamžiškumas

  • lengvas montavimas

  • ekologiškos medžiagos

  • įžvalgus dizainas – net išbėgimo dangtelis pagamintas ir Xonyx medžiagos.

Antroji tendencija: tai vonios kambario vietos taupymas ir erdvės didinimas montuojant dušo kabinas su sulankstomais ir į kabinos vidų užlenkiamais stiklais. Jei esate nedidelio vonios kambario savininkas, tuomet šio tipo kabinos būtent Jums. Panaudojant naujas technologijas, dušo kabinų stiklai sujungti ilgalaikiais, patogiai besilankstančiais lankstais.

Trečioji tendencija : tai namų SPA – mini baseinas lauke arba viduje. Šiaurės šalyse, tokiose kaip Suomija, populiarėja karšto vandens lauko arba vidaus SPA baseinas su visomis vandens masažo funkcijomis. Šiuolaikinės technologijos leidžia SPA baseiną valdyti per Wi-Fi ir paįvairina masažo galimybes.