EST

sirgjoonelised vannid

Balteco sirgjoonelised vannid, massaaživannid. Valmistatud tippkvaliteetsest materjalist. Unikaalsed kruvivabad paneelid, testitud kvaliteet. Funktsionaalsusega massaaživannid, mis loovad vannituppa parima meeleolu ning muudavad veeprotseduurid eriliselt meeldivaks. Kui soovid endale sirgjoonelist lihtvanni või massaaživanni, siis oled jõudnud õigesse kohta, sest Balteco on üks suurimate kogemustega massaaživanni tootjaid Eestis ja Euroopas. Kõik meie massaaživannid on disainitud Eesti disainerite poolt ning toodetakse Eestis Balteco Kivitammi tehases.
Balteco nurgavannidel on unikaalsed Panel+ paneelilahendused, mis tagavad maksimaalse esteetilise välimuse ja detailipuhtuse. Kruvivabade magnetkinnitustega on paneeli vaade täielikult puhas.    

Kui plaanid endale soetada massaaživanni või sul on selle kohta lisaküsimusi, võta meiega julgelt ühendust. Kui soovid vanni oma käega katsuda või teada rohkem selle tehniliste omaduste kohta, siis külasta ka meie esindussalonge Tallinnas ja Tartus või  meie volitatud edasimüüjate juures.

Filtreeri pikkuse järgi: