EST

Algas Kodukujundaja sisustusprojekt Delfi TV-s.

4. okt 2016
Kodukujundaja on Eesti esimene sisustussaade, kus sisekujundajaks on kõik Eestimaal elavad inimesed. Igas saates saavad vaatajad hääletada erinevate sisekujunduslahenduste vahel. Esimest korda Eestis saad end proovile panna kellegi teise kodu sisekujundajana.

Täiesti tühi korter Telliskivi Loomelinnaku vahetus läheduses asuvas uusarenduses ootab innukaid kujundajaid! Kaasa saab lüüa elutoa, vannitoa, köögi ja lastetoa kujundamisel. Selle kõige juurde käib muidugi üldviimistlus, kapilahendused, kardinad ja tehnika — kõik, mis teevad kodust kodu.

Tegu on kolmetoalise korteriga ja sisustada on vaja 72,4 ruutmeetrit. Igal nädalal on eetris uus saade uue teema ja uue hääletusega! Saadetes näidatakse iga ruumi kujundamisel valikus olevaid tooteid ja näidatakse eelmise nädala tehtud töid. Sisearhitekt Britta Kodres jagab asjalikku nõu — mida kodu sisustamisel meeles pidada ja tähele panna!

Iga saate lõpus saab hääletada www.kodukujundaja.ee lehel oma lemmikvaliku poolt. Kõige enam lugejate-vaatajate hääli kogunud valik uues korteris ka käiku läheb — nii kujunebki üks eestlase maitse järgi kujundatud kodu!

Kõikide hääletajate vahel lähevad loosi magusad auhinnad — igal nädalal kuni 1000 € väärtuses auhindu. Balteco vannituba tuleb hääletusele alates 17.oktoobrist.