EST

Kuldlehe hinnatud butiikelamu Pirital- Arco Vara arendab.

7. juuli 2023

Kuldlehe elamu asub kõrgelt hinnatud Merivälja asumis. Lühikese autosõidu kaugusel on kesklinn, veel lühema jalutuskäigu ulatuses mereäär, kust avaneb vaade hinnalisele Tallinna siluetile. Olles kõigele väga lähedal, samaaegselt tupiktänava otsas, pakub Kuldlehe ideaalset harmooniat kõige keskel privaatselt olemisest.

SKAD Arhitektid, Sten Ader: "Hoone on vaipelamu ehk ühe ühise sissepääsuga 5 korteriga väikeelamu. Iga korter on arhitektuurselt eraldiseisev viilkatusega hoone maht, visuaalselt pigem kõrvuti asetsevad eramud, mis loob sideme ühelt poolt kortermajade ja teiselt poolt väikeelamu piirkonna vahel."

Sfäär Planeeringud, Üla Koppel ja Kerttu Kõll: “Kuldlehes on igasse ilmakaarde avatud rõdud, millele annab privaatsust loodusliku hobukastani salu. Haljasala rajamisel on kasutatud sellega harmoniseeruvaid materjale nii teede kui platside rajamisel, mis koos jalgtee ja päiksele avatud ringja ala ning sooja välisvalgustusega loovad hubase kodupargi tunde.”

Olgu see põhjamaine puhtus, moodne öko või maagiline metsatunnetus – oma kodu saad siseviimistlusvalikutest sisustuseni ise paika panna ja oma käe järgi sättida.
Tutvu arendusega siit kuldlehe.ee >>