EST

Massaažisüsteemid ja juhtpaneelid

28. nov 2016
S1 - LIHTVANN
Saniteetsest kvaliteetakrüülist vann koos esipaneeli(de)ga, mis on paigaldatud reguleeritavate jalgadega alumiiniumraamile ja varustatud ära- ja ülevooluga.

S3 - HYDRO
Veemassaaži vann. Veemassaaž toimub läbi vanni külgedel olevate düüside. Massaaži
tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvidega. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaži süsteemi (ABM™) ja jalamassažipaketti.

S4 - COMBI
Õhu- ja veemassaaži vann. Õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub läbi vanni külgedel olevate düüside. Massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvidega. Süsteem sisaldab reguleeritava
intensiivsusega seljamassaži süsteemi (ABM™) ja jalamassažipaketti.

S6 - HYDROLUX PLUS
Veemassaaži vann (kaks pumpa). Veemassaaž toimub küljedüüside ja seljadüüside kaudu. Kahte pumpa on võimalik eraldi juhtida. Massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahte reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või selja- ja jalamassaažipaketti.

S7 - COMBILUX
Õhu- ja veemassaaži vann. Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud
düüside kaudu. Massaaži tugevus on reguleeritav õhukruvide kaudu. Süsteem
sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaaži süsteemi (ABM™) ja jalamassaažipaketti.

S8 - COMBILUX PLUS
Õhu- ja veemassaaži vann (kaks pumpa). Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud düüside kaudu. Massaaži tugevus on reguleeritav õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahe reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või selja- ja jalamassaažipaketti.

S10 - EXCLUSIVE PLUS
Õhu- ja veemassaaži vann (kaks pumpa). Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud düüside kaudu. Massaaži tugevus on reguleeritav õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahe reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või selja- ja jalamassaažipaketti. Veemassaaži survet saab maksimiseerida elektroonilise turbomassaaži (ETM™) abil.

S11 - SLIMLINE HYDRO
SlimLine veemassaaži vann. SlimLine Hydro põhineb täisintegreeritud elektroonilisel massaažifunktsioonide juhtimisel. Erinevaid massaažipiirkondi (külg, selg, jalad) ja veealust valgustust saab juhtida lihtsa nupuvajutusega EasyTouch paneelil. SlimLine juhtimissüsteemi EasyTouch juhtimisnupud on kasutajamugavust silmas pidades paigutatud vanni siseküljele.