EST

Balteco vannid - rohkem kui 30 aastat kogemust

8. sept 2022

Balteco vannid on unikaalsed. Vaata videost, miks on meie kivivannid kõige parem valik oma koju või uusarendusse. 

      Video: Xonyx solid surface materjalist Balteco kivivannid on valmistatud unikaalsel SPS tehnoloogial. 

Kolme aastakümnega on Balteco arendusmeeskond, koosnedes andekatest disaineritest ja inseneridest, välja töötanud hüdromassaaẑil põhineva vanni iga tahu, alates disainist kuni tipptasemel toimiva elektroonikani. Põhjaliku tootearenduse tulemusena on Balteco vannid koduturul ühed nõutumad. Balteco vannid on valmistatud parimate omadustega akrüülist või Xonyx™ kivimassist, mis on teinud meid Põhja-Euroopa suurimaks vannitootjaks ja uudsete mudelite loojaks. Meie ideid ja mõtteid järgivad paljud teised nimekad tootjad.  

Balteco vanni ühendab kolm olulist märksõna: disain, mugavus ja tehnoloogia. Lisaks vannidele on Balteco aastaid arendanud kogu vannitoa kontseptsiooni. Tänaseks seostub Balteco nimega nii vannitoamööbel, valamud, segistid, erinevad vannid – kivivannid, massaaživannid –, minibasseinid, aurusaunad, dušinurgad, dušiseinad ja säästlikust eluhoiakust lähtuvalt ka vana vannitoa uuendamine. Balteco pakub sulle erinevaid heaolu võimalusi kui ka imelist disaini.


Vannituba on lõõgastumise koht. Balteco vannis kümblemine on omamoodi veeteraapia ja massaaži meditatsioon, kus saad hetkeks täielikult aja maha võtta. Balteco vanni läbimõeldud disain annab vannitoale erilise kujunduse.


Kindlasti on põnevam pool Balteco vanni unikaalne materjal. Balteco kivivann on ühtaegu mugav ja kindel ning vannid on varustatud Xonyx™ kivimassist dekoratiivkattega. Kivivann on ühtlase kvaliteediga, poleeritav ja väga kasutajasõbralik. Balteco vann on varustatud ülevooluavaga, mis lisab turvalisust. Disaini teevad erakordseks ühes tükis vannikorpus ja paneel. Balteco vannid on disainitud vannitoamööblit kui tervikut silmas pidades. Vanni juurde leiab igaüks sobiva Balteco vannitoamööbli, valumarmorist või kivimassist valamu, disainsegisti, dušiseina, vannipadja.

Foto: Tower Suites Reykjavik Luxury Hotel (Reykjavik, Iceland). Kivivann Senzo

Balteco vannid on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud. Peame oluliseks, et saaksid rahulikult lõõgastuda just sinu näo järgi kujundatud vannitoas. Lisaks Balteco nägusatele vannidele pakume veel mitmeid erinevaid tooteid, millest igaühe puhul oleme püüdnud laiendada nende kasutusvõimalusi, lähtudes tänapäevase vannitoa kontseptsioonist.
Baltecost leiad järgmised tooted:

  • vannitoamööbel
  • vannitoa valamud
  • segistid
  • kivivannid
  • massaaživannid
  • minibasseinid
  • aurusaunad
  • dušinurgad
  • dušiseinad

Kui soovid teha oma vannitoas veidi uuendusi, siis oled jõudnud õigesse kohta. Vaata, vali ja soovi korral võta meiega ühendust. Loodame, et meie koduleht ja seal asuvad Balteco vannid annavad sulle pea samasuguse lõõgastumise tunde kui päriselt vannis käimine.