EST

Exquisite Nordic design - Xonyx video

13. märts 2017

Balteco tootearendusfilosoofia seisneb silmapaistva tootekujunduse ja meisterliku inseneritöö ühendamises. Kuna püüdleme täiuse poole, on meie auhinnatud tootekujundus- ja arendusmeeskonna eesmärk tagada meie klientidele võrratu vanniskäimise kogemus.

Tootekujunduse- ja arendusprotsessi läbimõeldus on valdav kõiges, mida me teeme. Lihtsustada, parandada läbi oma toodete klientide elukvaliteeti, luua funkstionaalseid tooteid. Edu saavutamiseks tuleb tähelepanu pöörata ka kõige peenematele detailidele. Disainime ja konstrueerime kõik oma toodete detailid ise, et täita oma lubadus ja pakkuda meie klientidele suurepärast vannikogemust.

Kasutamaks ära meie kogemuste pagasit maailma paremikku kuuluvate vannide valmistamistel, teeme eripäraste vannide ja mööbliesemete terviklike tootesarjade loomisel koostööd väga heade ning loovate disaineritega. Tootmismeetodite pidev areng tõukab meie disainiambitsioone iga päev tagant.

Suurepärane disain ja meisterlik inseneritöö on need faktorid, mis võimatu võimalikuks teevad. Selleks on ainult pühendumust vaja.