EST

Täna selgub võitja, kes on päriselt naabrist parem!

15. juuni 2016

Täna õhtul kell 22.00 algab TV3 saate "Naabrist parem" finaal. Otsesaates selgub, kes on päriselt naabrist parem! Neli naabrite paari on valmis saanud oma unistuste korterid. Töö käigus on valatud nii verd kui pisaraid. Nüüd on televaatajatel otsesaates võimalus telefonihääletusel otsustada, kes võidab endale 30 000-eurose peaauhinna.

Korter 1 – Elerin Sahtel ja Mart Remmelkoor on mõlemad pärit Hiiumaalt. Elerin on õppinud sisekujundust, kuid praegu töötab tootedisainerina. Mart õpib Hiiumaal kaugõppes ning töötab Tallinnas taksojuhina. Neile meeldib teha kõike koos ja omas tempos, üheks põhiliseks koos olles harrastatavaks hobiks on toidu valmistamine. Seetõttu peavad nad oma uues kodus kööki ka üheks kõige olulisemaks paigaks.

Korter 2 – Triinu Pihlak ja Tanel Aruoja peavad enda põhiliseks tugevuseks töökust, mis on neid elus jõudsalt oma eesmärkide poole viinud. Nad on uhked, et pole pidanud lootma teiste toetusele, vaid ise oma elule aluse panemisega hakkama saanud. Triinule ja Tanelile meeldib oma elu planeerida ning uue korteri idee oli neil valmis juba ammu enne saatesse tulekut. Nüüd on lihtsalt võimalus see teostada. Koos on nad ehitanud oma praegusesse koju mitmeid mööbliesemeid, näiteks köögilaua, diivanilaua ja voodi.

Triinu töötab Estravelis reisikonsultandina, kuid bakalaureusekraadi on omandanud TLÜs kunstiteraapia erialal. Tanel töötab ärikliendihalduri-tootespetsialistina ning õppinud TTÜs materjalitehnoloogiat. Mõlemad on käinud mitu suve USAs ukselt-uksele raamatuid müümas ja peavad seda oma elustiili kujunemisel oluliseks etapiks.

Korter 3 – Elsa Vapper ja Hanna Allsaar on parimad sõbrannad, kelle ei ole ükski meestetöö liiga raske. Nad töötavad koos Eesti Rahvatantsu- ja Rahvamuusika Seltsis ning ootavad saatelt muuhulgas seda, et saaksid võimalikult palju aega ka tööväliselt koos veeta. Elsa hobiks on oma tütre rõõmuks nukukleitide meisterdamine. Hanna suurimateks kirgedeks on remont ning mööbli ja ehete valmistamine, nii et fakt,et ta on pühendunud sõbranna heaks korteri remontimisele, ei olegi kuigi üllatav. Sõbrannad on kokku leppinud, et saate võidu korral läheb kogu auhind ainult Elsale, kes peab praegu elama koos lastega üürikorteris. Uues korteris näeb Elsa võimalust saada endale pärast pikka ootust viimaks ometi päris enda kodu.

Korter 4 – Grete Lill ja Karl Kähr teevad kõigile silmad ette. Grete sõna otseses mõttes, sest tegutseb igapäevaselt grimeerijana. Karl on aga lootustandev fitness-sportlane, kes unistab treeneriametist, et ka teisi sama heasse füüsilisse vormi aidata. Praegu töötab Karl aga Põlvas ehitajana. Saate võit aitaks Karlil ja Gretel esmakordselt oma kolme koos oldud aasta jooksul päriselt koos elama hakata. Seni on nad pidanud jagama elu Tallinna ja Põlva vahel. Nende võistlusvaim on raugematu — nad ei puhka enne, kui on teistest paremad, kiiremad ja kõige kaugemale jõudnud.

Soovime Balteco meeskonna poolt kõigile õnne ja edu!

Artikkel Õhtulehest: